OmeTV

OmeTV

Ome TV

Omeglesene.com – Türkiye Video Chat Sayfasıdır.

Ome TV, bu sayfada Türk kullanıcılar rastgele kameralı, sesli ve görüntülü sohbet edebilmektedir. Ayrıca dünyadan tüm ülkelerden kullanıcılar bu sayfaya giriş yapmaktadır siz ülke sınırlaması yapabilir veya tüm ülkeleri seçebilirsiniz, Türkiye otomatik olarak seçili gelecektir, bunu değiştirmek isterseniz yeni bir ülke seçmeniz yeterli olacaktır.

Ome tv indir

Ome tv indir ve görüntülü sohbet etmeye başla, aslında omegle tv indirmeden sohbet edebileceğiniz bir platformdur. Bu sayfa ile ilgili telefon veya bilgisayarınıza bir dosya uygulama indirmenize gerek yoktur direk sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bağlan sekmesine her tıkladığınızda karşınıza yabancı bir kullanıcı çıkaracaktır rastgele olarak sohbet edebileceğiniz insanları bu sohbet odalarına bulabilirsiniz.

Ome tv ban kaldırma

Görüntülü sohbet odalarından banlanırsanız kolayca giriş yapabileceğinizi unutmayınız. Bunun için ip adresinizi değiştirmek yeterli olacaktır. IP adresinizi en kolay yoldan modeminizi kapatıp açarak değişebilirsiniz. Alternatif olarak ip değiştirici programlar kullanabilirsiniz. Ip adresinizi değiştirmenize rağmen odalara giriş yapamıyorsanız. Tarayıcınızı değiştirerek tekrar denemeniz gerekmektedir.

” Ome tv cihazlarınıza erişimi engellediniz ” 

yazısıyla karşılaşırsanız yapmanız gereken işlemler bunlardır.

Yazar hakkında

admin administrator

5 yorum

MwhnetYayın tarihi9:50 am - Şub 2, 2020

Bune ya önüne gelen zevkine engelliyor lütfen bu engeli kaldırın olmuyor böyle isteyen hiç bir neden yokken engelliyor

AsilhanYayın tarihi5:10 pm - Şub 26, 2020

Ome tv neden artık appstore da yok

AsilhanYayın tarihi5:11 pm - Şub 26, 2020

Ome tv neden appstore da yok ben indiremiyorum ve giremiyorum uzun zamandır.

Bir cevap yazın