Chatrandom

Chatrandom kameralı alternatif rastgele sohbet odası, bu odada mobil ve bilgisayarınızda görüntülü chat yapabilirsiniz. Kısaca chatrandom hakkında bilgiler bu şekildedir dünyada hızlı bir şekilde yayılan rastgele görüntülü chat sitemleri arasında ilk sıralarda adını yazdıran chatrandom sistemi internet kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Chatrandom ile görüntülü sohbet nasıl yapılır

Chatrandom türkçe kullanılması oldukça kolaydır, açılış ekranında herhangi bir nick yazmanıza gerek yoktur direk bağlan sekmesine tıklayarak rumuz almadan görüntülü chat yapmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mevcut sistem kurallarına uymaktır.

Chatrandom Kuralları Neledir

Bilindik kuralların dışında pek fazla alternatif kurallar yoktur. Bu kurallar nelerdir;

  • Küfür hakaret içerikli mesajlar yazmamak
  • Başka sitelerin reklamını yapmamak
  • Çıplak ve pornografik görüntüler sergilememek

gibi standart kuralları vardır. Peki bu kurallar uymazsanız ne olur, tabiki ip adresiniz odadan yasaklanır. Banlanırsam bunun çözümü var mı tekrar siteye girebilir miyim derseniz, elbette girebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey tarayıcı geçmişinizi silip ip adresinizi değiştirmektir. IP adresinizi nasıl değiştirebilirsiniz en basit yöntem modeminizi kapatıp açmanızdır. Eğer ip adresiniz sabit ise ip değiştirici programlar kullarak chatrandom görüntülü chat odalarına bağlanabilirsiniz.

Chatrandom Ücretlimidir

Hayır sistem ücretsiz olarak kullanıcılarına sesli, görüntülü ve yazılı chat imkanını aynı anda sunmaktadır sadece sitede yayınlanan belli başlı standart reklamlar vardır. Chatrandom sitesine bağlanırken herhangi bir ücret ödemenize veya kayıt olmanıza gerek yoktur bedava olarak sohbet edebilirsiniz.

Hangi Kullanıcılar Chatrandom Sitesine Giremez

Sitede çıplaklık ifade eden görüntülerin %100 önüne geçilemediği için 18 yaşından küçük reşit olmayan kullanıcıların siteye girmesi uygun değildir.

Chatrandom Türkçe Kullanabilirmiyiz

Chatrandom sitesinde yer alan filtreme sayesinde sadece türk kullanıcıları seçebileceğiniz gibi otomatik olarak site Türkiye`den kullanıcılara türkçe dil imkanı sunmaktadır.